Dětská hřiště

Dětská hřiště BLUE RABBIT jsou tím pravým řešením pro Vaši zahradu. Jednoduché dřevěné konstrukce tvoří hrací věže, houpačky a prolézačky, pískoviště i další prvky pro dětská hřiště . které sami velmi snadno sestavíte.
Dětská hřiště dodáváme kompletní - obdržíte od nás tři balíky. V tom prvním a  největším  bude na míru nakrácené, hladce hoblované dřevo, které potřebujete pro stavbu objednaného hřiště, dále plastovou skluzavku a montážní krabici. Všechny trámky i prkna jsou opatřeny tlakovou impregnací zdravotně nezávadným Wolmanitem, a je tedy zaručena velmi dlouhá životnost všech prvků dětského hřiště. Nosné dřevěné hranoly (stojky) jsou v síle 6,8cmx6,8cm ( stojky 7x7cm se sraženými ostrými hranami pro větší bezpečnost vašich dětí) 

 


  • doprava nad 1000,-Kč zdarma
    včetně skluzavky
  • rychlá expedice
    velká akční sleva

 

Druhý balík je barevná krabice, která obsahuje veškerý spojovací materiál, úchytky, doplňky, montážní návody a jednoduché nářadí, které budete k sestavení Vašeho hřiště potřebovat.
Třetí částí dodávky bývá barevná skluzavka.  Šířka skluzavky je 50cm, vnitřní šíře je 34,5cm délka skluzavky je 265cm.  Délka  je dána tvarem a zakončením skluzavky,  skluzná plocha 250cm je takřka stejná, jako u  starého modelu s délkou 300cm.  Určeno pro podestu (nástupní terasu) 145-150 cm od země.   Vzdálenost upevněné skluzavky od hřiště tak bude 235 cm.Na výběr máte z různých barev - červené, žluté, modré, fialové nebo zelené skluzavky, výběr barvy nemá vliv na konečnou cenu hřiště.


  

Velmi oblíbený přídavný modul - houpačka  @swing module opět v nabídce !!! 


Dětská hřiště

Dětské hřiště FOYER se skluzavkou

Dětské hřiště FOYER se skluzavkou

  Střecha hřiště je tvořena modro nylonovou plachtou a velmi dobře chrání děti na hřišti před letním sluncem.  Součástí dětského...

Vaše cena: 15 000,00 Kč

Více

—————

Dětské hřiště FREESLIDE se skluzavkou

Dětské hřiště FREESLIDE se skluzavkou

Akční nabídka Dětské hřiště FREESLIDE je velmi neobvykle tvarově řešené a Vaše děti jistě zaujme. Jednoduchá dřevěná konstrukce hřiště umožní dětem vyšplhat po...

Vaše cena: 10 735,00 Kč

Více

—————


Zákaznický servis  
(po - pá 9-17:00)


V sezoně duben -září
(po - pá 9-18:00)
(so         9-15:00)
Tel.: 311 678 445
E-mail: obchod@vladeko.cz